Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Vilém Kulhavý
Post
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
24
Počet branek
53
Starty
2 liga muži JZČ
18.04. [AC118]
Sezimovo Ústí - Košutka
19 : 22
0 branek
27.03. [AC101]
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
0 branek
08.03. [AC090]
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 25
0 branek
22.02. [AC078]
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
1 branek
06.12. [AC065]
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
1 branek
30.11. [AC057]
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
0 branek
2.liga starší dorostenci Č
09.05. [AH131]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
3 branek
25.04. [AH123]
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
5 branek
18.04. [AH118]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Košutka
26 : 28
7 branek
11.04. [AH112]
TJ Sokol Úvaly - Sp.MAS Sezimovo Ústí
31 : 24
0 branek
29.03. [AH105]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
4 branek
21.03. [AH101]
1.HK Dvůr Králové - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 14
0 branek
20.03. [AH078]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
33 : 30
4 branek
15.03. [AH092]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Loko Č.Budějovice
19 : 33
5 branek
08.03. [AH090]
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 12
4 branek
01.03. [AH079]
ELP Jablonec - Sp.MAS Sezimovo Ústí
29 : 22
5 branek
06.12. [AH065]
Třeboň - Sp.MAS Sezimovo Ústí
23 : 19
0 branek
30.11. [AH057]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - D. Cerekev
40 : 27
6 branek
22.11. [AH052]
TJ Košutka - Sp.MAS Sezimovo Ústí
42 : 19
2 branek
16.11. [AH046]
Sp.MAS Sezimovo Ústí - TJ Sokol Úvaly
26 : 31
0 branek
08.11. [AH039]
ČZ HBC Strakonice 1921 - Sp.MAS Sezimovo Ústí
41 : 20
1 branek
27.09. [AH012]
Náchod - Sp.MAS Sezimovo Ústí
30 : 19
1 branek
Jč KP muži
16.05. [HM009]
Sezimovo Ústí B - Milevsko B
21 : 25
1 branek
15.05. [HM008]
Sezimovo Ústí B - Strakonice B
27 : 36
3 branek
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.