Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
Rozpis soutěže
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Radek Chytil
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
15
Starty
2.liga mladší dorostenci M
09.05. [AL127]
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
4 branek
25.04. [AL121]
Sokol V. Meziříčí - Litovel
27 : 43
2 branek
19.04. [AL115]
KP Brno - Litovel
27 : 37
2 branek
12.04. [AL109]
Ostrava - Litovel
26 : 33
1 branek
28.03. [AL103]
Litovel - V. Bystřice
29 : 33
0 branek
22.03. [AL097]
DTJ Polanka - Litovel
27 : 27
1 branek
14.03. [AL091]
Litovel - Sokol Juliánov
35 : 33
0 branek
07.03. [AL085]
Třinec - Litovel
19 : 31
1 branek
28.02. [AL079]
Litovel - Rožnov p.R.
27 : 26
0 branek
22.02. [AL073]
TJ Sokol Luhačovice - Litovel
24 : 37
0 branek
15.02. [AL067]
Litovel - HK Ivančice
30 : 36
0 branek
06.12. [AL061]
Sokol II.Prostějov - Litovel
25 : 38
2 branek
29.11. [AL055]
Litovel - Sokol V. Meziříčí
29 : 28
0 branek
22.11. [AL049]
Litovel - KP Brno
32 : 26
0 branek
15.11. [AL043]
Litovel - Ostrava
24 : 26
1 branek
08.11. [AL037]
V. Bystřice - Litovel
28 : 26
0 branek
25.10. [AL031]
Litovel - DTJ Polanka
29 : 32
0 branek
19.10. [AL025]
Sokol Juliánov - Litovel
24 : 30
0 branek
12.10. [AL019]
Litovel - Třinec
40 : 20
1 branek
Předchozí kola
jaro2015 - 20. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice B - Sokol Krmelín
36 : 17
video
online
Nový Jičín - F.-Místek B
18 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek B
16
14
1
1
450 : 288
29
2
Kopřivnice B
16
11
2
3
387 : 278
24
3
Karviná B
16
9
1
6
407 : 296
19
4
Nový Jičín
16
3
0
13
236 : 461
6
5
Sokol Krmelín
16
1
0
15
254 : 411
2
Tabulka střelců
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
160
Martin Hrachovec
TJ Nový Jičín
122
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Fuciman
SKP Frýdek-Místek B
10
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
7
David Kurnik
HCB Karviná B"
7
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Alaxa
KH Kopřivnice B
16
Radek Šmahlík
KH Kopřivnice B
12
Jakub Ondrušík
SKP Frýdek-Místek B
12
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.