Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Lukáš Bobál
Post
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
83
Starty
2.liga starší dorostenci M
25.04. [AI124]
Slavia Fatra Napajedla - Vsetín
27 : 31
3 branek
18.04. [AI118]
Rožnov p.R. - Slavia Fatra Napajedla
31 : 19
1 branek
12.04. [AI111]
Slavia Fatra Napajedla - HK Ivančice
19 : 34
3 branek
21.03. [AI098]
Slavia Fatra Napajedla - Zlín
24 : 24
4 branek
15.03. [AI096]
Polanka - Slavia Fatra Napajedla
34 : 19
7 branek
07.03. [AI085]
Slavia Fatra Napajedla - Litovel
21 : 22
9 branek
28.02. [AI084]
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
31 : 23
5 branek
21.02. [AI074]
Sokol II.Prostějov - Slavia Fatra Napajedla
26 : 26
4 branek
15.02. [AI071]
Slavia Fatra Napajedla - Přerov
25 : 27
7 branek
06.12. [AI063]
Slavia Fatra Napajedla - V. Bystřice
28 : 39
8 branek
22.11. [AI052]
Slavia Fatra Napajedla - Rožnov p.R.
24 : 44
6 branek
15.11. [AI045]
HK Ivančice - Slavia Fatra Napajedla
42 : 17
2 branek
08.11. [AI041]
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
23 : 28
9 branek
26.10. [AI032]
Zlín - Slavia Fatra Napajedla
30 : 27
2 branek
18.10. [AI030]
Slavia Fatra Napajedla - Polanka
24 : 33
6 branek
12.10. [AI019]
Litovel - Slavia Fatra Napajedla
37 : 15
2 branek
04.10. [AI018]
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
4 branek
27.09. [AI008]
Slavia Fatra Napajedla - Sokol II.Prostějov
23 : 30
0 branek
20.09. [AI005]
Přerov - Slavia Fatra Napajedla
29 : 30
1 branek
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.