Moravskoslezský
krajský svaz házené
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
MSL muži
Rozpis soutěže
MSL muži
MSL starší žáci SKUPINA A
MSL mladší žáci SKUPINA A
MSL starší žáci SKUPINA B
MSL mladší žáci SKUPINA B
Moravskoslezská liga starší žačky
Moravskoslezská liga mladší žačky
Krajské školní ligy
Adam Pekař
Post
Mateřský klub
Tatran Litovel
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
0
Starty
Žákovská liga starších žáků
01.05. [AO290]
Sokol Úvaly A - Litovel
26 : 17
0 branek
01.05. [AO287]
Litovel - Jičín
14 : 33
0 branek
01.05. [AO284]
Litovel - V. Bystřice
16 : 29
0 branek
01.05. [AO281]
Chodov - Litovel
22 : 20
0 branek
21.03. [AO190]
Dukla Praha - Litovel
38 : 10
0 branek
21.03. [AO187]
Litovel - Pardubice
18 : 20
0 branek
21.03. [AO184]
Litovel - Zlín A
18 : 29
0 branek
21.03. [AO181]
Telnice - Litovel
20 : 13
0 branek
08.02. [AO068]
Litovel - Karviná A
10 : 34
0 branek
08.02. [AO066]
STM Olomouc - Litovel
23 : 19
0 branek
08.02. [AO064]
Talent A - Litovel
29 : 14
0 branek
08.02. [AO062]
Litovel - Kopřivnice A
15 : 29
0 branek
18.01. [AO048]
Litovel - Uherské Hradiště
16 : 24
0 branek
18.01. [AO046]
Strakonice - Litovel
22 : 18
0 branek
18.01. [AO044]
F.-Místek A - Litovel
32 : 10
0 branek
18.01. [AO042]
Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
7 : 24
0 branek
LOLK starší žáci
24.05. [OC066]
Litovel - Hranice
29 : 17
0 branek
09.05. [OC071]
Šumperk - Litovel
11 : 33
0 branek
01.11. [OC036]
TJ Sokol Centrum Haná - Litovel
39 : 12
0 branek
05.10. [OC021]
Hranice - Litovel
25 : 26
0 branek
27.09. [OC016]
Litovel - STM Olomouc B
21 : 22
0 branek
13.09. [OC006]
Litovel - STM Olomouc
21 : 31
0 branek
06.09. [OC001]
Žeravice - Litovel
19 : 25
0 branek
Předchozí kola
jaro 2015 - 18. kolo - výsledky
video
online
Krmelín - Orlová "B"
41 : 13
video
online
Paskov - Klimkovice
20 : 24
video
online
Trnávka - Orlová
31 : 20
video
online
Suchdol n/O - Třinec
33 : 11
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Krmelín
16
15
0
1
471 : 314
30
2
Trnávka
16
14
0
2
489 : 326
28
3
Suchdol n/O
16
11
0
5
427 : 320
22
4
Orlová
16
9
0
7
420 : 370
18
5
Klimkovice
16
7
1
8
330 : 376
15
6
Paskov
16
6
1
9
452 : 444
13
7
Nový Jičín
16
5
0
11
397 : 394
10
8
Třinec
16
4
0
12
330 : 448
8
9
Orlová "B"
16
0
0
16
248 : 572
0
Tabulka střelců
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
155
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
122
Lukáš Přívara
TJ Meteor Orlová
117
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Šimsa
TJ Loko. Suchdol n/O
38
Jiří Dostalík
TJ Nový Jičín
21
Rostislav Blažek
KH Orel Paskov
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Roman Havlík
KH Orel Paskov
36
Zdeněk Schäfer
TJ Nový Jičín
32
Lukáš Klvač
TJ Meteor Orlová "B"
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.